حریم شخصی اپلیکیشن گروه آموزشی بیســــــ20ـــــت شو

 

استفاده از اپلیکیشن نیازمند ثبت نام  از طریق شماره تلفن موبایل می باشد این شماره فقط برای ارسال کد ثبت نام و ورود به اپلیکیشن مورد استفاده قرار میگیرد و از شماره شما در مباحث تبلیغاتی به هیچ عنوان استفاده نخواهد شد.

 

دسترسی های مهم

دسترسی به فضای ذخیره سازی: این مورد فقط جهت  ذخیره سازی مطالب دانلود شده از اپلیکیشن می باشد و دسترسی به برداشت فایل های شما از طریق اپلیکیشن ما وجود نخواهد داشت.

 

شناسایی کاربر:

با ورود به اپلیکیشن آی پی های ثبت شده شما به صورت کاملا محرمانه برای ما ثبت شده و از این آی پی ها به صورت کامل محافظت خواهد شد

پیگرد قانونی:

استفاده از الفاظ رکیک در اپلیکیشن و همچنین توهین به مقدسات در اپلیکیشن پیگیرد قانونی دارد و عواقب این موارد بر عهده کاربر می باشد

 

 

به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث:

اشتراک فایل های خریداری شده برای دیگران از نظر قانون کپی رایت کشور خلاف بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد، اشتراک فایل های رایگان با دیگران باعث ایجاد مشکل برای کاربران نمی شود.

امنیت اطلاعات:

بیست شو در قبال دسترسی غیرمجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در وبلاگ و سایر بخش‌های عمومی سایت تهیه کرده‌اید، هیچگونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

 

حذف کردن حساب‌کاربری:

حساب های کاربری درون اپلیکیشن قابلیت حذف شدن ندارند.
چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با حریم خصوصی کاربران در بیست شو دارید از طریق فرم پشتیبانی با ما تماس بگیرید.